Wyposażenie

Sale

Sale w naszym przedszkolu sprzyjają zabawie, nauce, jak i odpoczynkowi. Są bardzo dobrze wyposażone, z uwzględnieniem ergonomii pracy i zróżnicowanych potrzeb dzieci. Mamy ciekawe, kreatywne zabawki oraz mnóstwo pomocy dydaktycznych (m.in. materiał ćwiczeniowy Montessori, zestawy do stymulowania funkcji wykonawczych, tablice multimedialne, gry, plansze), które urozmaicają prowadzone zajęcia.

Zabawki i meble mają odpowiednie certyfikaty. Stoły mają regulowaną wysokość, a krzesła są rozmiarem dobierane do dzieci zależnie od wzrostu.

Każda z grup ma swoją szatnię oraz sanitariaty spełniające odpowiednie standardy i dostosowane do dzieci.

20170309_104801

Gabinet rewalidacyjny i pokój relaksacyjny

W przedszkolu znajduje się gabinet rewalidacyjny, gdzie prowadzone są zajęcia usprawniające dla dzieci oraz terapia logopedyczna, a także specjalnie wyposażony pokój relaksacyjny, gdzie dzieci mogą się wyciszyć i odprężyć.

Plac zabaw

Nasze przedszkole ma własny, ogrodzony plac zabaw, który jest wyposażony w huśtawki, drabinki, karuzelę, piaskownicę i in. Wszystkie sprzęty posiadają niezbędne atesty i są na bieżąco konserwowane.

DSC_0593 (1)

O nas

Integracyjne Przedszkole Fundacji „ Promyk Słońca” jest publiczną placówką wychowawczo-dydaktyczną, do której uczęszczają dzieci o  zróżnicowanych potrzebach edukacyjnych.

Kontakt

  • 71 792 30 74
  • 71 782 77 77 wybierz 3
  • przedszkole@promykslonca.pl

Lokalizacja

Wrocław
ul. Swobodna 8a
50-088 Wrocław

Budynek